SŁAWOMIR SIEZIENIEWSKI

dziennikarz & prezenter TVP

Prowadzący z energią i poczuciem humoru!

Ze sceny bije energia, kiedy jest na niej S.Siezieniewski - to tylko jedna z wielu poztywnych ocen pracy dziennikarza jako prowadzącego czy moderatora róznych gal, imprez, konferencji i spotkań. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, inteligencji i poczuciu humoru często jest angażowany do najróżniejszych telewizyjnych i pozatelewizyjnych przedsięwzięć. Ma ich na koncie kilkaset. 

Ceniony szkoleniowiec

Sławomir Siezieniewski jest cenionym szkoleniowcem. Uczy występień publicznych, sztuki dziennikarstwa czy prowadzenia programów telewizyjnych. Wsród różnych firm, instytucji i grup medialnych szkolonych przez S.Siezieniewskiego znaleźli się m.in. dziennikarze telewizji Biełsat oraz TVP Wilno - działającego od 2020 roku kanału dla Polaków na Litwie.

JEDEN NA JEDNEGO I NIE TYLKO.....

Sławomir Siezieniewski wielokrotnie współpracował zarówno z lokalną, jak i ogólnopolską prasą. Opisywał pomorskie cuda natury w miesięczniku "Pomorze". Polemizował z innymi pomorskimi publicystami w cyklu "Jeden na Jednego" w "Dzienniku Bałtyckim". Przeprowadzał wywiady z gwiazdami w ogólnopolskim miesięczniku show biznesu "Casting" i koszykarskim magazynie "Za Trzy". Obecnie jest stałym publicystą "Expressu Biznesu" - miesięcznika o gospodarce i samorządach.

Komentator radiowy

Sławomir Siezieniewski wykorzystuje swoje umiejetności dziennikarskie i charakterystyczną barwę  głosu współpracując z rozgłośniami radiowymi. W gdańskim, katolickim Radiu Plus prowadził interwencyjną audycję rozwiązujacą problemy mieszkańców regionu. W publicznym Radiu Gdańsk - wraz z dziennikarzami innych trójmiejskich mediów - był komentatorem bieżących wydarzeń polityczno-społeczno-gospodarczych na Pomorzu.